RTU norisinājās Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

29. septembrī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās ikgadējā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference, kuras laikā RTU zinātnieki prezentēja 30 izstrādātos pētniecības projektus tādās nozarēs, kā būvniecība, datorzinātne un informācijas tehnoloģijas, enerģētika un elektrotehnika, elektronika un telekomunikācijas, materiālzinātne un lietišķā ķīmija, transports un mašīnzinības.

RTU zinātnieki piedalās komercializācijas veicināšanas seminārā

22. un 23. septembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizēja komercializācijas veicināšanas semināru ciklu, ar mērķi veicināt jaunu produktu un tehnoloģiju komercializāciju Latvijas zinātnieku vidū.

Zinātnieku nakts 2011

23. septembrī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās pasākums «Zinātnieku nakts», kura šā gada tematika bija «Aizraujošā ķīmija». Rīgas Tehniskajā universitātē galvenās pasākuma aktivitātes norisinājās RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē un RTU Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrā.

RTU piedalās izstādē «Riga Food 2011»

No 7. līdz 10. septembrim izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās gadskārtējā Baltijā plašākā pārtikas nozares izstāde «Riga Food 2011». Izstādes mērķis ir iezīmēt pārtikas nozares attīstību, izcelt jaunumus un sniegt iespēju iepazīties ar nozares uzņēmumiem.