RTU zinātnieki piedalās komercializācijas veicināšanas seminārā

22. un 23. septembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizēja komercializācijas veicināšanas semināru ciklu, ar mērķi veicināt jaunu produktu un tehnoloģiju komercializāciju Latvijas zinātnieku vidū.

Semināra ietvaros tika piesaistīts Londonas biznesa skolas inovāciju speciālists Džefs Skiners un tā bija lieliska iespēja sniegt Latvijas zinātniekiem praktisku pieredzi jaunu produktu un tehnoloģiju virzīšanai tirgū.

Pasākuma ietvaros norisinājās praktisks darbs ar idejām un tehnoloģijām, lai tās pielāgotu uzņēmējiem un investoriem saprotamā valodā, kas ir būtiskākais priekšnosacījums augsto tehnoloģiju komercializācijā.

No Rīgas Tehniskās universitātes piedalījās sekojoši zinātnieki:

• Aivars Žandeckis, Jūlija Voicehovska, Marika Rošā, Jeļena Pubule – RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts;
  • Pēteris Apse-Apsītis – RTU Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts;
  • Egīls Zvejnieks – RTU Būvmateriālu laboratorija.

Renārs Reklaitis, RTU ITPC Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts