Seminārs «Patentēšanas procedūras un prakse»

Šā gada 28. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās Pasaules Intelektuālā īpašuma dienai veltīts seminārs «Patentēšanas procedūras un prakse». Semināru atklāja Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis un LR Patentu valdes direktora pienākuma izpildītāja Jekaterina Macuka, savās uzrunās uzsverot intelektuālā īpašuma nozīmību, kā arī aicinot pievērst lielāku uzmanību tā aizsardzībai.

Starptautiskā izstāde «Hannover Messe 2011»

No 4. līdz 8. aprīlim Hannoverē, Vācijā norisinājās starptautiskā izstāde «Hannover Messe 2011», kuras laikā apmeklētājiem bija iespēja aplūkot pasaules vadošo uzņēmumu jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus 27 hallēs, aptverot tādas nozares kā:

RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

Šā gada 16. martā Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās tradicionālā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference. Tajā tika prezentēti 36 RTU zinātnieku pētniecības projekti tādās tautsaimniecības nozarēs kā arhitektūra, būvniecība, datorzinātne un informācijas tehnoloģijas, enerģētika un elektrotehnika, elektronika un telekomunikācijas, materiālzinātne un lietišķā ķīmija, transports un mašīnzinības.