Aicina nominēt kandidātus konkursam «RTU Gada balva valorizācijā» un «RTU Studenta gada balva valorizācijā»

RTU Zinātņu prorektora dienests aicina līdz 9. septembrim izvirzīt Rīgas Tehniskā universitāte pētnieku un studējošo kandidatūras konkursam uz gadskārtējo «RTU Gada balvu valorizācijā» un «RTU Studenta gada balvu valorizācijā».

RTU ik gadu rīko konkursu «RTU Gada balva valorizācijā» un «RTU Studenta balva valorizācijā». Konkursa mērķis ir godināt pētniekus un studentus, kuri devuši būtisku ieguldījumu inovatīvu risinājumu,tehnoloģiju attīstībā un to popularizēšanā, kā arī ir aktīvi sadarbojušies ar industriju.

Konkursa uzvarētāji iegūs goda nosaukumus un naudas balvas.

Pretendentus konkursam var izvirzīt jebkurš RTU darbinieks, aizpildot pieteikuma anketu:

Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar pretendentiem un aicināsim iesniegt informāciju par ieguldījumu un rezultātiem.

Pieteikumi elektroniski jāiesniedz līdz 9. septembrim, nosūtot e-pastu: ineta.portnova@rtu.lv. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra vecāko projektu vadītāju Inetu Portnovu (tālr. 26533320)

Svinīgā balvas pasniegšana un goda nosaukuma ieguvēju godināšana notiks 14. oktobrī.