RTU viesojās Eiropas Komisijas Pētniecības un inovāciju ģenerāldirektorāta direktors Jean Eric Paquet

2018. gada 20. jūnijā Rīgas Tehniskajā universitātē viesojās Eiropas Komisijas Pētniecības un inovāciju ģenerāldirektorāta direktors Jean Eric Paquet, kurš Rīgā ieradās IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresa ietvaros.

Vizītes laikā Jean Eric Paquet apmeklēja RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centru, kur RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna prezentēja RTU zinātnes ekselences virzienus, savukārt MLĶF Vispārīgās ķīmijas tehnoloģiju institūta direktors Jānis Ločs iepazīstināja ar projekta “TEAMING” konceptu – “Baltijas Biomateriālu ekselences centru”, kas piedāvās industrijai vispusīgus pakalpojumus, sākot no materiālu izstrādes laboratorijā līdz klīniskiem pētījumiem.

Vizītes ietvaros tika apmeklēta arī Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes laboratorija, kurā ir izvietots industriālais robots «Kuka», ko izmanto mašīnbūves un citu uzņēmumu ražošanas līnijās.

| Linda Šufriča, RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs