Dalība seminārā un apaļā galda diskusijā par inovāciju nozīmi un attīstību Kirgistānā

3.-4.jūnijam Biškekā, Kirgistānā norisinājās seminārs «Inovāciju attīstība un tehnoloģiju pārnese» un apaļā galda diskusija «Inovāciju nozīme mazo un vidējo uzņēmumu attīstībā», pasākumu organizēja Kirgizpatent (Kirgistānas Republikas valdības Intelektuālā īpašuma un inovāciju valsts pārvalde), sadarbībā ar Igaunijas Intelektuālā īpašuma un tehnoloģiju pārneses centru.

Rīgas Tehniskās universitātes Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra parstāvji – Laila Eliņa un Renārs Reklaitis tika uzaicināti dalīties ar savu pieredzi kā Eiropas eksperti, informējot par inovāciju un tehnoloģiju pārneses attīstību Latvijā un par Rīgas Tehnikās universitātes Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra pieredzi, aktivitātēm, sasniegumiem un plāniem.

Semināru un apaļā galda diskusiju apmeklēja plašs interesentu loks no Kirgistānas augstāko mācību iestādēm, valsts pārvaldes un uzņēmējdarbības vides. Apmeklētāji bija ļoti ieinteresēti Latvijas prezentācijā, pieredzes apmaiņā un praktiskajos ieteikumos.