LR Ekonomikas ministres vizīte Rīgas Tehniskajā universitātē

19. augustā Rīgas Tehniskajā universitātē viesojās LR Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola. Vizītes mērķis bija aplūkot Ķīpsalas studentu pilsētiņas attīstību, atjaunoto infrastruktūru, kā arī iepazīties ar laboratoriju zinātnisko darbu un universitātē īstenotajiem inovāciju atbalsta mehānismiem.

Vizītes ietvaros D. Reizniece-Ozola apmeklēja vairākas RTU struktūrvienības – BIF Ūdens inženierijas un tehnoloģijas katedras laboratoriju, HPC centru, MLĶF Polimērmateriālu institūtu, EEF FESTO un AREUS laboratorijas un ETF LEITC laboratoriju, kā arī jauno RTU bibliotēkas ēku un Dizaina fabriku.

Vizītes noslēgumā RTU rektors Leonīds Ribickis Ekonomikas ministri iepazīstināja ar aktuālo informāciju par Rīgas Tehnisko universitāti, tās līdzšinējiem sasniegumiem un nākotnes mērķiem, vīzijām, kā arī aktualitātēm zinātnes, inovāciju un studiju procesā.