RTU veidos ciešāku sadarbību ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Zinātnes daļu organizēja kopīgu diskusiju par aktuālajiem pētniecības virzieniem un nākotnes sadarbības iespējām, kā arī sniedza iespēju ielūkoties LSPA veselības aprūpes sportā izpētes centrā.

Centrs ir aprīkots ar mūsdienīgām testēšanas ierīcēm un sporta medicīnas aparatūru, kas ļauj veikt augsta līmeņa pētniecisko darbu, kā arī akadēmisko studiju darbu, sagatavojot jaunos speciālistus. LSPA Attīstības un zinātnes prorektors Jānis Žīdens pauda gandarījumu par zinātnieku aktīvo interesi un atvērtību jauniem, starpdisciplināriem projektiem un novēlēja, lai uzsāktās diskusijas realizētos konkrētās sadarbības iniciatīvās.

Tiklīdz epidemioloģiskā situācija ļaus, tiks plānota vizīte uz RTU laboratorijām, lai varētu iepazīstināt ar universitātes pētniecības virzieniem un plašo iekārtu klāstu.

Paldies visiem RTU dalībniekiem par iesaisti, diskusijām un vērtīgajiem ierosinājumiem!

| Ineta Portnova, RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs