Ādažu novada uzņēmēju dienas

2018. gada 10. janvārī Siguldas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra) rīkoja Ādažu novada uzņēmēju dienas. Pasākumā dažādu organizāciju pārstāvji iepazīstināja novada uzņēmējus ar aktuālāko informāciju par finansējuma un atbalsta iespējām, savukārt uzņēmumu pārstāvji dalījās pieredzē par iespējām un arī grūtībām veidojot un attīstot veiksmīgu uzņēmumu.

Seminārs «Research Commercialisation – tips and tools»

2018. gada 11. janvārī RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra un visu RTU īstenoto komercializācijas projektu pārstāvji piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā seminārā par pētījumu rezultātu komercializāciju «Research Commercialisation – tips and tools». Seminārā ar praktisko pieredzi dalījās pētniecības institūta RI.SE Acreo, Zviedrija, biznesa attīstības un inovāciju speciālisti, kuri iepazīstināja ar Innovation […]

AS «Latvijas valsts meži» aicina iesniegt idejas inovatīvu produktu attīstībai

Balstoties uz ilggadējo veiksmīgo sadarbību, uzņēmums AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātniekus iesniegt ideju pieteikumus kopīgu jaunu inovatīvu produktu izstrādei.