Eiropas zinātnes un tehnoloģiju pārneses asociācijas ikgadējā konference

Laikā no 22. – 24. maijam Vīnē norisinājās jau 14. Eiropas zinātnes un tehnoloģiju pārneses asociācijas (ASTP) ikgadējā konference, kuru apmeklēja aptuveni 300 dalībnieki. Tās programmu veidoja paralēlās sesijas, apmācības, kā arī interaktīvas diskusijas. Svarīgākie temati bija konkurētspējīgu intelektuālā īpašuma «portfolio» veidošana, biežāk izmantotie argumenti licences darījumos, kā arī sociālo tīklu aizvien pieaugošā nozīme biznesa […]

RTU pārstāvji sadarbības vizītē apmeklē uzņēmu «Latvijas valsts meži»

14. maijā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pārstāvji viesojās «Latvijas valsts mežu» (LVM) Mazsilu kokaudzētavā Talsu novadā. Vizītes mēķis bija iepazīties ar LVM darba specifiku un aktuālajām jomām sadarbības veidošanai ar RTU.

Technopolis pārstāvja vizīte RTU

9.maijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās Technopolis Group valdes priekšsēdētājs Eriks Arnolds. Vizītes mērķis bija iepazīties ar RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra darbību (ITPC), gūt priekšstatu par RTU lomu nacionālās pētniecības un inovācijas sistēmā, īpaši ITPC pieredzi organizējot tehnoloģiju pārnesi, kā arī apmeklēt RTU laboratorijas.

Izraēlas vēstniece RTU atklāj tehnoloģiju pārnesei veltītu semināru

10. maijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās Izraēlas ārkārtas un pilnvarotā vēstniece Latvijā Hagita Ben-Jākova. Vizītes mērķis bija iepazīties ar RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra darbību, apmeklēt RTU laboratorijas, kā arī piedalīties tehnoloģiju pārnesei veltītā semināra atklāšanā.

Starptautiskā izstāde «Hannover Messe 2013»

No 8. līdz 12. aprīlim Hannoverē, Vācijā norisinājās starptautiskā izstāde «Hannover Messe 2013», kuras laikā apmeklētājiem bija iespēja aplūkot pasaules vadošo uzņēmumu jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus 27 hallēs, aptverot tādas nozares kā: