RTU paraksta sadarbības līgumu ar SIA «Knauf»

30.novembrī RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un SIA «Knauf» valdes priekšsēdētājs Jānis Kraulis parakstīja sadarbības līgumu, lai sadarbotos studiju un pētniecības darbā. Līgums paredz uzņēmuma atbalstu universitātei inženiertehnisko speciālistu sagatavošanā, pētniecības darbā, studiju vides pilnveidošanā, zināšanu un tehnoloģiju pārnesē.

RTU piedalījās izstādē «Tech Industry 2011»

No 24. līdz 26. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās gada lielākais rūpnieciskās ražošanas pasākums Baltijas reģionā – starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde «Tech Industry 2011». Izstādes ietvaros Latvijas Tehnoloģiskais centrs, līdzīgi kā iepriekšējos gadus, organizēja «Zinātnes un inovāciju stendu», kurā piedalījās arī Rīgas Tehniskās universitātes zinātnieki.

RTU norisinājās «Latvijas izgudrojumu izstāde»

4. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā norisinājās «Latvijas izgudrojumu izstāde». Kopumā izstādē tika demonstrēti 76 individuālo izgudrotāju, universitāšu, pētniecības institūtu, kā arī uzņēmumu izgudrojumi dažādās tautsaimniecībā aktuālās jomās. Rīgas Tehnisko universitāte izstādē pārstāvēja struktūrvienības no Būvniecības fakultātes, Transporta un mašīnzinību fakultātes, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, Inženierekomonikas un vadības fakultātes, […]

RTU zinātnieki piedalās Latvijas zinātnieku un uzņēmēju kontaktbiržā

20.oktobrī norisinājās Latvijas zinātnieku un uzņēmēju kontaktbirža, kuras mērķis bija iepazīstināt uzņēmējus ar zinātnisko institūciju pārstāvju izgudrojumiem un tehnoloģijām, to izstrādātajiem komercializācijas piedāvājumiem, kuru īstenošanai zinātnieki ir ieinteresēti piesaistīt uzņēmējus, sadarbības partnerus un investorus.