RTU zinātnieki piedalās «Latvijas izgudrojumu izstādē»

2010. gada 16. decembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā pirmo reizi norisinājās «Latvijas izgudrojumu izstāde». Izstādē piedalījās 66 izgudrotāji, kuri demonstrēja vairāk nekā 70 Latvijā tapušus izgudrojumus – jaunas tehnoloģijas un produktus tādās jomās kā mājsaimniecība, būvniecība, mehānika, transports, pārtikas rūpniecība, sports, medicīna, ķīmija, informācijas tehnoloģija un enerģētika.

RTU piedalās izstādē «Tech Industry»

No 25. līdz 27. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde «Tech Industry 2010», kas ir lielākais gada rūpnieciskās ražošanas pasākums Baltijas reģionā.

RTU zinātnieki piedalās komercializācijas reaktorā

Laikā no 9.-11. novembrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra rīkoja jau trešo uz augstām tehnoloģijām orientētu ideju komercializācijas pasākumu «Commercialization Reactor».

Starptautiskā konference «International Conference of Education, Research and Innovation 2010»

No 15. līdz 17. novembrim Spānijā, Madridē norisinājās gadskārtējā starptautiskā konference «International Conference of Education, Research and Innovation (ICERI) 2010». Konferenci no Rīgas Tehniskās universitātes apmeklēja Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra vadītāja Laila Eliņa un Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta projektu vadītāja Linda Šufriča.