RTU Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference

2010. gada 24. septembrī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās ikgadējā Inovāciju un jauno tehnoloģiju konference, kuras laikā RTU zinātnieki prezentēja 37 zinātniskās pētniecības projektu rezultātus jaunu tehnoloģisko risinājumu un inovatīvu produktu formā tādās tautsaimniecības nozarēs kā būvniecība, datorzinātne un informācijas tehnoloģijas, enerģētika un elektrotehnika, elektronika un telekomunikācijas, materiālzinātne un lietišķā ķīmija, transports un mašīnzinības.

Zinātnieku nakts 2010

24. septembrī jau trešo gadu Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās pasākums «Zinātnieku nakts», kura tēma šogad bija «Klimats, daba, cilvēks». Galvenās Zinātnieku nakts aktivitātes notika RTU Būvniecības fakultātē, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Koka konstrukciju un dizaina studijā un RTU Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrā.

RTU piedalās izstādē «Riga Food 2010»

No 8. līdz 11. septembrim izstāžu centrā Ķīpsalā notika 15. starptautiskā pārtikas izstāde «Riga Food 2010», kas ir plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijā. Izstādes laikā Latvijas Tehnoloģiskais centrs un projekts EEN-Latvija organizēja pārtikas inovācijas stendu «Inovācija pārtikai». Tajā piedalījās dažādas pārtikas inovācijas procesos iesaistītās zinātnes un izglītības iestādes, tai skaitā arī Rīgas Tehniskās universitāte.